Wynajem symulatora rajdowego VR na Event

Bądź tak blisko wyścigu jak tylko się da – Symulator rajdowy VR wynajem oparty na goglach VR. Zakładasz gogle VR i przenosisz się na jeden ze znanych torów wyścigowych!

Symulator rajdowy VR na Event - dla fanów prawdziwej jazdy !

Poczuj się prawie jak na torze rajdowym. Dzięki goglom VR, Twoje otoczenie zmieni się na tor, a ponieważ kokpit wyposażony jest nowoczesną kierownice, pedały, hamulec i skrzynie biegów, doświadczenie będzie jeszcze bardziej realne!

Kokpit Symulator Rajdowy VR Wynajem jest pomalowany na czarno i wyposażony w czerwony sportowy fotel wyścigowy! Prezentuje się bardzo elegancko i wpasuje się wszędzie!

Na szczycie stelaża umieściliśmy 50 calowy telewizor! Podczas gdy Ty grasz, każdy uczestnik może podziwiać Twoje rajdowy wyczyny.

SYMULATOR RAJDOWY VR
SYMULATOR RAJDOWY VR NA EVENT

Symulator wyścigowy F1 - poczuj się jak na torze wyścigowym!

Nasz symulator rajdowy VR zasilamy komputerem bądź konsolą. Dzięki temu wachlarz dostępnych gier jest dużo szerszy. Możemy uzbroić symulator rajdowy w gry takie jak F1, Gran Turismo, Forza, Grid! Z pewnością każdy znajdzie dla siebie jakiś tytuł.

Ciekawą opcją jest łączenie naszych stanowisk VR i symulatorów organizacja zawodów online! Z pewnością Twoi goście chętnie staną do rywalizacji na jednym z znanych światowych torów.

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Dbamy o to, żeby łączyć zabawę z marketingiem. Dlatego prawie wszystkie nasze atrakcje można dowolnie brandować . Symulator Rajdowy VR również można brandować!

Ponadto strefa Symulator Rajdowy VR może być dowolnie zaaranżowana i przygotowana przez Ciebie. Dlatego idealnie wpasuje się w Twój Event.

Na zakończenie dodam, że istnieje możliwość, z pomocą INSTABudki,  organizacji konkursu W Social Mediach

Symulatory na Impreze

Teraz już tylko – START i do zabawy!

SYMULATOR RAJDOWY VR NA EVENT!

Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości i stań do wyścigów VR. Emocje i dobra zabawa gwarantowane!

  • Jedno gniazdo 230V!
  • Jesteśmy w stanie zrealizować symulator rajdowy VR na evencie plenerowym!
  • Dynamiczna atrakcja, zaskocz uczestników niezapomnianą zabawą!
  • Obsługa doświadczonego animatora!

Tu dowiesz się więcej o naszych Atrakcjach na Wynajem!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message