Wynajem automatów ARCADE na Event

Atrakcje ARCADE na event to na pewno nostalgia starych urządzeń, a do tego kultowe gry minionych lat! Przenieś się w czasie dzięki automat do gier na wynajem! Przeżyj swoją imprezę w niepowtarzalnie old-schoolowym klimacie dzięki naszym atrakcją RETRO Wynajem! Automat ARCADE Wynajem!

Wynajem automatów RETRO! - czy tylko dla Graczy?

Te niesamowite urządzenia – Automaty RETRO na Event – pozwalają Nam poczuć klimat minionych lat i zobaczyć postęp, jakie zrobiliśmy w dziedzinie rozrywki! Mimo wszystko Automaty RETRO w niczym nie ustępują dzisiejszym atrakcjom dlatego urządzenia ARCADE Wynajem Wciągną Cię na długie godziny, a przeogromna liczba tytułów dostarczy różnorodnej rozrywki RETRO na Twoim Evencie!

Automat ARCADE Wynajem stworzony z myślą o dwóch graczach pozwoli Nam i kooperować i rywalizować! Przy czym, z pewnością, gracze szukający przygody jednoosobowej, na pewno nie będą się nudzić. Każdy tytuł pozwala też na samodzielną rozgrywkę!

AUTOMAT DO GIER RETRO WYNAJEM
atrakcje retro na wynajem

Atrakcje RETRO na Imprezę!

Automaty RETRO to przede wszystkim wspaniała podróż przez kulturę. Wspaniałe tytuły jak: PAC-MAN, Marvel Hereos, X-man, Dragon Ball Z, Tetris. Nawiązania do tych kultowych serii spotykamy prawie codziennie. Wszystko to dostępne w naszym Automacie Arcade Wynajem!

Sterowanie konsoli RETRO jest niesamowicie intuicyjne i przejrzyste dla mnie wtajemniczonych graczy i fanów rozrywki RETRO! Stary model sterowania to tylko 6 przycisków i joy-stick – prawdziwy ARCAD – owy feeling.

 

Poczuj klimat dzięki muzyce 8BIT z kultowych tytułów gier ARCADE!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Strefa RETRO może być dowolnie zaaranżowana, z pewnością wpasuje się wszędzie!

Dodatkowo, warto wspomnieć, że automat możemy w całości obrandować na potrzeby Twojej Imprezy!

Istnieje również możliwość na organizację konkursu w mediach społecznościowych gdzie każdy udostępnia zdjęcie ze swoim wynikiem i z maszyną obrandowaną w Twoje logo. Dodatkowo każdy dostanie wydrukowaną kopię zdjęcia na pamiątkę! Sprawdź tu INSTABudka!

 

Teraz już tylko – START i do zabawy!

AUTOMAT DO GIER ARCADE RETRO NA WYNAJEM!

  • Jedno gniazdo 230V!
  • Obsługa doświadczonego animatora, czuwa nad Flipperem Retro od strony technicznej!
  • Możliwość aranżacji strefy z atrakcją Retro na evencie!

Przeczytaj więcej o naszych atrakcjach tutaj!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message