Wynajem symulatora Motocykla VR na Event

Bądź jeszcze bliżej wrażeń – Symulator Motocykla VR Wynajem oparty na goglach VR. Zakładasz gogle VR i przenosisz się na tor do rywalizacji MotoCross bądź SuperMoto!

Symulator Motocykla VR na Event - dla fanów prawdziwej jazdy !

Poczuj się prawie jak na torze MotoCross. Dzięki goglom VR, Twoje otoczenie zmieni się na tor, a ponieważ symulator to prawdziwy motor, całe sterowanie odbywa się z użyciem kierownicy, roll-gazu i hamulców klamkowych. Dzięki temu doświadczenie będzie jeszcze bardziej realne!

Kokpit Symulator Motocykla VR to prawdziwy motor, symulator Zbudowany jest na podstawie motocykla cross 125cc i wyposażony w elegancki czarny statyw. Prezentuje się elegancko i bez wątpienia przyciąga uwagę!

Na szczycie stelaża umieściliśmy 50 calowy telewizor! Podczas gdy Ty grasz, każdy uczestnik może podziwiać Twoje rajdowe wyczyny.

symulator motocykla vr wynajem
SYMULATOR MOTOCYKLOWY NA EVENT

Symulator Motocykla - poczuj się jak na torze wyścigowym!

Nasz symulator rajdowy VR zasilamy komputerem bądź konsolą. Dzięki temu wachlarz dostępnych gier jest dużo szerszy. Możemy uzbroić symulator rajdowy w gry z gatunków MotoCross, Enduro, SuperMoto! Z pewnością każdy znajdzie dla siebie jakiś tytuł.

Ciekawą opcją jest łączenie naszych stanowisk VR i symulatorów i organizacja zawodów online! Z pewnością Twoi goście chętnie staną do rywalizacji na jednym z znanych torów.

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Dbamy o to, żeby łączyć zabawę z marketingiem. Dlatego prawie wszystkie nasze atrakcje można dowolnie brandować . Symulator Motocykla VR również można brandować!

Ponadto strefa Symulator Motocykla VR Wynajem może być dowolnie zaaranżowana i przygotowana przez Ciebie. Dlatego idealnie wpasuje się w Twój Event.

Na zakończenie dodam, że istnieje możliwość, z pomocą INSTABudki,  organizacji konkursu W Social Mediach

VR na Wynajem

Teraz już tylko – START i do zabawy!

SYMULATOR RAJDOWY VR NA EVENT!

Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości i stań do wyścigów VR. Emocje i dobra zabawa gwarantowane!

  • Możliwość zorganizowania Symulatora Motocykla bez Gogle VR
  • Jedno gniazdo 230V!
  • Jesteśmy w stanie zrealizować symulator rajdowy VR na evencie plenerowym!
  • Obsługa doświadczonego animatora!

To dowiesz się więcej o Symulatory Wynajem Kliknij!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message