Giga Kapsle na Event!

Giga gry Wynajem są atrakcją uniwersalną. Łatwość ich customizowania i duża różnorodność to gwarancja udanej realizacji i dużego zainteresowania gości. Giga Kapsle Wynajem do Wynajęcia to również nostalgia za grami z naszego dzieciństwa. 

Co to te Giga Kapsle?

Przedstawiamy naszą mega grę – Giga Kapsle Wynajem! Okazuje się, że kultowa gra polskich podwórek lat 80-tych, pasuje również na event, festiwal czy jako narzędzie promocji. W naszej odsłonie gra jest jedynie „nieco” większa, a co za tym idzie, jest więcej zabawy!

Giga Gry do Wynajęcia w naszym wydaniu to przede wszystkim prostota. Wierzymy, że gry logiczno-zręcznościowe z naszch lat młodzieńczych, dzięki prostym zasadą, pozwalają w pełni oddać się rozgrywce.

WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT
WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT

Giga Gry na Event

Zasady Gry:

  1. Gracze układają kapsle na specjalnym stole Mega Kapsle do Wynajęcia.
  2. Następnie gracze w kolejności przesuwają swoje kapsle w kierunku mety.
  3. Grę Giga Pogs do Wynajęcia wygrywa ten kto pierwszy przekroczy linię mety!

Jak widzisz zasady gry w Giga Kapsle do Wynajęcia są super proste! Ale uważaj po drodze czekają na Ciebie liczne przeszkody, choć to musisz odkryć już sam. Dzięki temu, że zasady są proste, gracze mogę w pełni oddać się rozgrywce, która jest mega wciągająca.

Ponadto przy naszych Giga Grach mamy duży wpływ na kreowanie wyglądu gry. Interesuję Cię tor w konkretnej stylistyce, bądź obrandowany Twoim logo? Nie ma problemu! Razem przygotujemy blat do gry o jakim marzysz. możesz też wybrać z naszych wzorów.

 

Teraz już tylko – START i do zabawy!

Giga Kapsle Wynajem na Event

  • Atrakcja nie wymaga prądu!
  • Idealna dla graczy w każdym wieku.
  • Duża możliwość dostosowania atrakcji
  • Atrakcja jest w pełni przyjazna środowisku!

Przeczytaj więcej o naszych urządzeniach tutaj.

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message