Wynajem Cymgbergaj na Event

 Atrakcja Cymbergaj Wynajem na Event -wspaniała gra, kojarzona z morzem, dlatego mamy ją u Siebie! Z pewnością poczujesz ten klimat i ducha rywalizacji z Naszym stołem Cymbergaj na Wynajem!

Wynajem Cymbergaja!

Bezsprzecznie, prawie każdy, lubi zabawę i odrobine rywalizacji  dlatego Cymbergaj będzie idealną atrakcją. Stylowy stół, jak z morskiej kantyny, dwóch zawodników i dysk na powietrznym blacie! Z pewnością każdy uczestnik Eventu będzie zadowolony!

Przede wszystkim gra jest prosta i nadaje się dla każdego uczestnika, w każdym wieku. W razie kłopotów na stoisku czuwa nasz animator, który z pewnością pomoże i odpowie na Twoje pytania!

CYMBERGAJ NA WYNAJEM
CYMBERGAJ NA WYNAJEM

Atrakcje Piknikowe - Cymbergaj na Event!

W przeciwieństwie do wielu stołów dostępnych na rynku, Nasz jest oryginalnym stołem Cymbergaj AIR HOCKEY FAST TRACK! Jest to stół z oryginalną stabilną podstawą i licznikiem punktów nad blatem.

Cała rozgrywka Cymbergaj Wynajem na Event oświetlona jest przez świetlówki VINTAGE (możliwość customizacji kolorów) dlatego gra to czysta przyjemność.  Ze względu na zastosowanie dmuchawy o dużej mocy, krążek znajduję cały czas na odpowiedniej wysokości do gry w Cymbergaj na Event!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Cymbergaj AIR HOCKEY FAST TRACK na Wynajem to mnóstwo miejsca na branding. Prawie cała powierzchnia, urządzenia AIR HOCKEY, może być pokryta Twoim brandingiem. Chcesz żeby Twoje logo bądź produkt były widoczne? Bez wątpienia będzie!

Ponadto z udziałem innych naszych atrakcji możemy zorganizować konkurs w Social Mediach, który jeszcze szerzej pokaże Twój brand!

Przede wszystkim zależy nam na dostarczaniu atrakcji, które wpasują się na Twój event i w Twoją strefę dlatego razem przygotujemy projekty brandingów!

WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT
WYNAJEM ATRAKCJI NA EVENT

Teraz już tylko – START i do zabawy!

CYMBERGAJ NA WYNAJEM!

AIR HOCKEY to prosta atrakcja, która pozwala szybko przejść do właściwej rozgrywki! Do uruchomienia stanowiska potrzebujemy jedynie jednego gniazda 230V! Później wszystko dzieje się samo!

Atrakcja całkowicie FREE to PLAY, Cymbergaja na Event!

Możliwość aranżacji strefy CYMBERGAJ na Event!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message