Wynajem Flipperow na Event

 Atrakcje na Event Flipper – Jedna z najbardziej  pożądanych atrakcji RETRO dostępna na rynku! Przekonaj się sam dlaczego właśnie te automaty zyskały miano kultowych i poczuj się w amerykańskim salonie gier z lat 80-tych! Wynajem Flipperów na Event!

Wynajem oryginalnych Flipperów!

W naszej ofercie znajdziesz jedynie oryginalne Flippery z lat 80-tych i 90-tych. Nasze stoły Flipper na Event to wspaniała rozrywka dla fanów RETRO i graczy ale, na pewno, zainteresują każdego kto tylko je minie!

Automaty Flipper William’s to rasowe amerykańskie stoły, w których zamknięto ducha minionych lat.

Maszyny te są w pełni analogowe – w przeciwieństwie do ich współczesnych odpowiedników, nie posiadają ŻADNEJ cyfrowej technologii. Za każdy element odpowiada to prawdziwy układ, który od lat jest niepokonaną technologią w branży stołów Flipper na Wynajem!

IMG_0729
FLIPPER NA WYNAJEM

Wynajem Flipperów - Atrakcje Retro!

Przykładamy dużą wagę do utrzymania Naszych Flipperów RETRO w nienagannej kondycji! Regularnie trafiają do serwisu, żeby wrażenie z gry zawsze było na najwyższym poziomie.

Stoły Flipper na Wynajem posiadają jedynie oryginalne części sprowadzane z USA. Nie stosujemy zamienników, ani cyfrowych rozwiązań przez co nasze maszyna cały czas utrzymane są w autentycznym stanie

Prawdziwe Flippery w starym stylu! Przekonaj się sam i sprawdź Naszą ofertę Wynajem Flipperów!

Nasze atrakcje eventowe jako narzędzie promocji!

Istnieje możliwość dowolnej aranżacji stanowiska Flipper Wynajem dlatego, z pewnością, wpasuje się w Twój Event!

Na koniec warto również wspomnieć, że z pomocą naszej INSTABudki możemy zorganizować konkurs w Social Mediach. Konkurs obrandowany Twoim logie będzie super promocją, a każdy gość dodatkowo wyjdzie z kopią konkursowego zdjęcia! Konkurs Flipper łączy rozrywkę, a dodatkowo może być świetnym i stylowym narzędziem promocji!

AUTOMAT DO GIER RETRO WYNAJEM

Teraz już tylko – START i do zabawy!

FLIPPER RETRO NA WYNAJEM!

  • Jedno gniazdo 230V!
  • Obsługa doświadczonego animatora, czuwa nad Flipperem Retro od strony technicznej!
  • Możliwość aranżacji strefy z atrakcją Retro na evencie!

Tu przeczytasz więcej o naszych realizacjach!

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Twój Event!

Send message