Atrakcje na wynajem na piknik

W miniony weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich przy Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Nasze atrakcje na event cieszyły się ogromną popularnością. Każdy uczestnik imprezy, mógł sprawdzić się na takich urządzeniach jak: Symulator Rajdowy na wynajem, Symulator Lotu VR do wynajęcia lub na naszym stanowisku VR na imprezę. Ponadto dla najmłodszych przygotowaliśmy dmuchańce na piknik, na których mogli skakać, zjeżdżać i bawić się do woli. Dodatkowo, także nasza fotobudka na wynajem robiła pamiątkowe zdjęcia dla wszystkich chętnych gości.

Symulator rajdowy na imprezę

Symulator rajdowy na wynajem po raz kolejny okazał się strzałem w dziesiątkę. Kolejki do naszego stanowiska nie odstraszał nawet deszcz który towarzyszył podczas tych dni.  Wszyscy zainteresowani w pełnym skupieniu pokonywali trasę. Nasz symulator rajdowy na imprezę zainteresował także, Ministra Jerzego Kwiecińskiego, który był pod wielkim wrażeniem naszej atrakcji. Podczas dwóch dni, w których nasz symulator rajdowy do wynajęcia cieszył się nie małym zainteresowaniem, wśród każdej przybyłej na piknik osoby. Nasz symulator rajdowy na event to świetna atrakcja, która gwarantuje zabawę na każdej imprezie.

symulator rajdowy do wynajecie
symulator lotu vr na event

Symulator lotu VR na event

Symulator lotu VR na wynajem to kolejna pozycja z naszej listy, która pojawiła się na pikniku. Każdy zainteresowany mógł zaspokoić swoją wiedzę na temat pilotażu statków powietrznych. Wirtualna rzeczywistość na wynajem, wprowadzała gości, do prawdziwego kokpitu m. in. Boeinga. Świetna rozrywka, która zwracała uwagę, wśród wszystkich uczestników. Symulator lotu VR na event stał się jedną z najciekawszych atrakcji podczas tych dwóch dni DOFE. Wszyscy byli pod wrażeniem, że nasz symulator lotu VR na imprezę jest tak bardzo realistyczny. Kolejny raz, udało nam się zachwycić gości i zapewnić rozrywkę podczas całego wydarzenia.

Stanowisko Gogle VR na wynajem

Podczas dni DOFE wśród naszych atrakcji, było także stanowisko Gogle VR na wynajem. Pomiędzy symulator rajdowy na wynajem i symulator lotu VR, stanowisko Gogle VR na imprezę zwracało na siebie uwagę, dzięki bogatej liście gier które oferowaliśmy gościom. Zakładając gogle VR na event wchodzimy w wirtualny świat w którym stajemy się ich częścią. Niesamowita przygoda, świetna jakość obrazu oraz odczucia sprawiają, że gogle VR na imprezę były jedną z najczęściej odwiedzanych stanowisk podczas weekendowego pikniku. Mnogość gier, jakie oferowaliśmy pozwalały gościom na zwiedzenie nieodkrytych zakątków świata, jazdę roller coasterem lub zbijanie mieczami świetlnymi klocków w rytmie muzyki. Jest to idealna atrakcja na imprezę, w której liczy się rozrywka dla młodszych jak i starszych gości.

gogle VR na event
fotobudka do wynajęcia Warszawa

Fotobudka na imprezę

Dla wszystkich gości czekała fotobudka na imprezę, przy której czekała niesamowita zabawa. Mnóstwo gadżetów oraz super animator zapewniali rozrywkę do samego końca sesji zdjęciowej. Do każdego wydruku dołączana była folia magnetyczna, którą można bezpośredni zaczepić np. na lodówce. Fotobudka na event to nieodłączny element na pikniku, na którym cała rodzina, przyjaciele i inni mogą zachować wspomnienia na wydruku. Fotobudka na wynajem zapewniała świetną jakość zdjęć, co było widoczne na uśmiechach gości. Ponownie nasza fotobudka na imprezę zapewniła świetną rozrywkę podczas pikniku.

Dmuchaniec na piknik

Wynajem dmuchańców na imprezę, to idealny pomysł na zapewnienie rozrywki dla najmłodszych. Dmuchana zjeżdżalnia na imprezę, okazała się najlepszym dmuchańcem wśród 3 naszych dmuchańcach. Kolejny dmuchaniec na event z naszej oferty to dmuchane miasteczko policyjne, które zrobiło fenomenalne wrażenie nie tylko wśród dzieci. Dmuchaniec na piknik to idealne rozwiązanie na imprezę z dziećmi.

dmuchaniec na imprezę

Nasze atrakcje na event kolejny raz zapewniły wszystkim wszystkim sporo rozrywki. Cieszymy się, że możemy być częścią tak świetnych wydarzeń jakim był piknik DOFE w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą atrakcje na wynajem, jest to gwarancja świetnej i udanej zabawy.